Samprasarana się niniejszym inauguruje. I kaja za niespisanie celów (moja wina) oraz niepisanie (niewina, bo net nie działał).
Cel na najbliższych tydzień to: zagoić kończynę prawą niezbędną do spisania celów oraz pisać cele, ponieważ Drugikoniecświata ma rację, że pogania.
Dixi. Albo raczej: scripsi.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ELA. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ELA. Pokaż wszystkie posty
czwartek, 26 marca 2009
środa, 25 marca 2009
obiecanki cacanki :(
Obiecała Samprasarana, że powiesi swoje cele (accusativus pluralis masculini? generis?) na 2009, żeby moim było po drodze do Santiago weselej. I że będzie do mnie pisać maile. Obiecanki cacanki, a drugiemukońcowiświata smutno. Buuu.
Subskrybuj:
Posty (Atom)